GLOB INTEGRAL - kontenery najwyższe jakości dostępne w całej Polsce
  • Kontenery

Oferta na każdą kieszeń

Od początku swojej działalności firma GLOB INTEGRAL na pierwszym miejscu stawia zadowolenie Klienta – wychodzimy naprzeciw jego oczekiwaniom oraz wymaganiom. Przez lata obecności na rynku, wyspecjalizowaliśmy się przede wszystkim w dostarczaniu używanych kontenerów. Szeroki asortyment w tym zakresie, umożliwia nie tylko kompleksowe zaopatrzenie zaplecza każdej budowy, ale pozwoli również na pełną optymalizację kosztów oraz czasu. W trosce o komfort i sprawną obsługę naszych kontrahentów, gwarantujemy również ograniczenie całego procesu logistycznego do niezbędnego minimum.
Niewątpliwą zaletą oferowanych przez nas produktów, oprócz wysokiej jakości czy też funkcjonalności, są ich ceny. Odznaczają się dużą konkurencyjnością – ponadto część naszego asortymentu dostępna jest w promocyjnych cenach.

Sprzedaż kontenerów używanych

Prowadzimy komis kontenerów, za pośrednictwem którego można nabyć kontenery używane po zdecydowanie niższych cenach. Wszystkie oferowane przez nas produkty są pełnowartościowe i znajdują się w bardzo dobrym stanie technicznym.
Klientów zainteresowanych tą propozycją zapraszamy do zapoznania się z poszczególnymi kategoriami produktów dostępnych w naszym sklepie internetowym. W każdej z nich znaleźć można modele różniące się stanem technicznym czy też posiadanym wyposażeniem.
Każdy produkt zawiera dokładny opis i zdjęcia, jeśli jednak chcieliby Państwo przed zakupem wybranego modelu, obejrzeć go osobiście – zapraszamy do odwiedzenia jednego z naszych placów składowych. Dzięki temu będziecie mieli Państwo pewność, że wybrane używane kontenery magazynowe, biurowe bądź stróżówki, pod każdym względem spełnią Państwa wymagania.