GLOB INTEGRAL - kontenery najwyższe jakości dostępne w całej Polsce
  • Kontenery

Profesjonalnie urządzone zaplecze budowy

Swoją działalność rozpoczęliśmy w 2006 roku – pod nazwą AjG Polska. Na skutek dynamicznego rozwoju firmy, zmian restrukturyzacyjnych, jak też w odpowiedzi na oczekiwania Klientów, powstało GLOB INTEGRAL.
Posiadane przez nas doświadczenie w branży kontenerowej oraz regularna współpraca z przedsiębiorstwami budowlanymi oraz transportowymi z Poznania, Wrocławia, Warszawy, Krakowa, Gdańska czy Łodzi sprawiają, że potrafimy spojrzeć na proces planowania inwestycji naszych Klientów w szerszy i bardziej dogłębny sposób. Wiemy, jak istotne jest indywidualne podejście do poszczególnych projektów, które wymagają dostawy kontenerów o określonych cechach. Dlatego też niezwykle starannie dobieramy środki oraz dokładnie badamy sytuację na rynku konsumenckim – wszystko po to, aby nawet wyjątkowo wymagający Klienci byli zadowoleni ze świadczonych przez nas usług. Dostarczamy kontenery o zróżnicowanych funkcjach i gabarytach. Naszymi odbiorcami są przede wszystkim klienci z dużych ośrodków, takich jak: Poznań, Wrocław, Warszawa, Kraków, Gdańsk czy Łódź. Jednakże podejmujemy się także obsługi zleceń z innych miast i regionów w kraju, gdzie planowane są inwestycje – np. drogowe, które będą wymagać zaopatrzenia w przenośne schronienie dla pracujących ekip.
Z powodzeniem realizujemy zarówno małe projekty budowlane, jak również te organizowane na większą skalę.

Kontenery – sprzedaż w całej Polsce

Główny obszar naszej działalności stanowi sprzedaż nowych oraz używanych kontenerów. Zajmujemy się także skupem kontenerów po zakończonych inwestycjach. Poza tym, GLOB INTEGRAL zapewnia transport oraz serwis techniczny oferowanych produktów.
Stworzona przez nas zintegrowana sieć handlowa sprawia, że czas realizacji zamówień jest skrócony, a koszta zminimalizowane. Posiadamy place składowe w takich miastach jak Poznań, Warszawa, Wrocław, Kraków, Gdańsk oraz Łódź.

Kontenery dostępne są w szerokim wyborze zarówno pod względem zabudowy (pojedyncze, piętrowe i parterowe), jak również przeznaczenia (m.in. biurowe, magazynowe, socjalne, szatniowe, wartownicze bądź barakowozy).

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą naszego sklepu internetowego oraz do współpracy.