GLOB INTEGRAL - kontenery najwyższe jakości dostępne w całej Polsce
  • Kontenery

Zadbaj należycie o zaplecze budowy

Od początku swojej działalności firma GLOB INTEGRAL stawia na indywidualne podejście do Klienta oraz spełnianie jego oczekiwań oraz wymagań. Dlatego też oprócz sprzedaży oraz wynajmu kontenerów, zapewniamy również ich transport.

Profesjonalny transport kontenerów

Dysponujemy odpowiednio przystosowanymi pojazdami ciężarowymi wyposażonymi w HDS. Przy ich pomocy wszelkiego typu kontenery, barakowozy czy stróżówki zostaną bezpiecznie oraz sprawnie przetransportowane we wskazane przez Państwa miejsce.
Zatrudniamy doświadczonych oraz mających odpowiednie kwalifikacje kierowców, którzy zadbają o fachowy transport oraz bezpieczny rozładunek zakupionych kontenerów.
Z racji tego że posiadamy punkty strategiczne na terenie całej Polski (od Wrocławia przez Warszawę aż po Gdańsk) zagwarantować możemy szybkie dostarczenie wybranych przez Klienta produktów w każde miejsce.

W przypadku, gdy Klient ma własny pojazd przy pomocy którego będzie mógł przewieźć zakupione produkty, a nie posiada odpowiedniego dźwigu, oferujemy profesjonalną pomoc w załadunku.

W cenę dostępnych w naszym sklepie internetowym produktów nie wliczany jest koszt dostawy. Podczas końcowego etapu składania zamówienia dodane są stosowne dla danej odległości opłaty związane z transportem.

Szczegółowy cennik za świadczony przez nas przewóz oraz rozładunek kontenerów dostępny jest w zakładce Koszty transportu.

Serdecznie zapraszamy do skorzystania z pełnego zakresu oferowanych przez nas usług.