GLOB INTEGRAL - kontenery najwyższe jakości dostępne w całej Polsce
  • Kontenery

Stwórz profesjonalne zaplecze na budowie

Przez wieloletni okres działalności poznaliśmy potrzeby oraz oczekiwania naszych Klientów. W oparciu o zdobyte doświadczenie oraz wiedzę w zakresie nowych rozwiązań technologicznych pojawiających się na rynku, udało nam się stworzyć szczególną ofertę sprzedażową.
Oferujemy naszym Klientom wysokiej jakości kontenery, które będą profesjonalnym zapleczem na placach budowy, obszarach magazynowych, parkingach bądź też terenach firmowych.

Sprzedaż nowych oraz używanych kontenerów

GLOB INTEGRAL oferuje sprzedaż kontenerów nowych oraz używanych. Dzięki temu Klienci, bez względu na indywidualne możliwości finansowe, mają okazje zakupić doskonałej klasy produkty.
Dysponujemy placami składowymi na obszarze takich miast jak Warszawa, Łódź, Wrocław, Poznań, Kraków oraz Gdańsk. Posiadanie punktów strategicznych w różnych regionach Polski powoduje, iż zakupione poprzez Państwa kontenery, możemy szybko oraz sprawnie dostarczyć we wskazane przez Państwa miejsce. Oferowany transport odbywa się za pomocą pojazdów wyposażonych w HDS.

Oferujemy sprzedaż pojedynczych kontenerów, jak również tych w zabudowie piętrowej oraz parterowej. Z uwagi na przeznaczenie oraz cel, jakiemu mają służyć, proponujemy modele:
- biurowe,
- magazynowe: 10′, 20′, 40′,
- sanitarne,
- szatniowe,
- barakowozy,
- stróżówki,
- transportowe i morskie.

Szczegółowy opis aktualnie dostępnych w ofercie GLOB INTEGRAL modeli kontenerów znajdziecie Państwo na stronach naszego sklepu internetowego.