GLOB INTEGRAL - kontenery najwyższe jakości dostępne w całej Polsce
  • Kontenery

Profesjonalne obiekty wartownicze na place budów i nie tylko

Oferta firmy GLOB INTEGRAL składa się z niezwykle szerokiego wyboru kontenerów, które wykorzystywane mogą być w różnych sytuacjach i miejscach. Wśród naszego bogatego asortymentu znajdują się także stróżówki.
Są to specjalne kontenery, o niedużych rozmiarach, o różnym zastosowaniu. Znakomicie sprawdzają się jako portiernie, obiekty wartownicze dla pracowników ochrony bądź też jako punkty kasowe. Stróżówki montowane są między innymi na placach budów, parkingach, myjniach, jak też wszędzie tam, gdzie konieczny jest stały nadzór nad określonym obszarem.
Dach oraz ściany zewnętrzne pokryte są blachą trapezową powlekaną, zamontowane są w nich nowe drzwi metalowe z zamkiem patentowym, podłogi wykonane są z płyt wodoodpornych, na nich zaś umieszczona jest wysokiej jakości wykładzina PCV. W zależności od wybranego modelu, posiadają one trzy bądź dwa okna: rozwierno-uchylne oraz świetliki. Wyposażone są w nową instalację elektryczną, na którą składa się między innymi oświetlenie oraz wyłączniki i gniazdka.

Stróżówki z naszego sklepu – wysoka wytrzymałość i wygoda

Wszystkie stróżówki z naszej oferty charakteryzują się znakomitym standardem oraz gwarantują komfort użytkowania. Z uwagi na wysoką precyzję wykonania i wytrzymałość, z powodzeniem będą mogły służyć Państwu przez bardzo długi czas.
W zależności od Państwa wymagań czy też budżetu, możemy zaoferować różne rozwiązania. GLOB INTEGRAL zajmuje się bowiem sprzedażą oraz wynajmem nowych, jak również używanych stróżówek – w różnych rozmiarach.
Swoją ofertę kierujemy do Klientów z całej Polski. Zapewniamy także możliwość transportu zakupionych produktów we wskazane przez Państwa miejsce.