GLOB INTEGRAL - kontenery najwyższe jakości dostępne w całej Polsce
  • Kontenery

Wypożyczalnia GLOB INTEGRAL

Za pomocą oferowanych przez nas kontenerów, możecie Państwo stworzyć na placu budowy odpowiednie zaplecze, dzięki któremu pracownicy będą mieli zapewnione należyte warunki do odpoczynku oraz możliwość swobodnego korzystania z sanitariatów. Posiadając takie zaplecze macie Państwo zagwarantowaną możliwość bezpiecznego magazynowania materiałów oraz cennych sprzętów.

W przypadku, gdy inwestor dysponuje ograniczonym budżetem i nie starcza mu funduszy, aby zakupić nowe czy używane kontenery do stworzenia takiego zaplecza, doskonałym rozwiązaniem będzie skorzystanie z oferowanego przez GLOB INTEGRAL wynajmu kontenerów.

Wynajem kontenerów – oferta korzystna cenowo

W ramach tej usługi nasza firma proponuje Państwu niezwykle korzystną finansowo propozycję, dzięki której bez konieczności ponoszenia większych wydatków, zapewnicie sobie wysokiej jakości wyposażenie zaplecza. Wynajmujemy produkty na określony przez zamawiającego czas, w ramach umowy oferujemy także kompleksowy serwis techniczny.
Zapewniamy profesjonalny transport wybranych przez Państwa kontenerów na wskazane miejsce, a po zakończeniu umowy zapewniamy ich odbiór.

Oferta wynajmu dotyczy wszystkich produktów dostępnych w naszym sklepie. Na stronie sklepu internetowego znajdą Państwo zarówno zdjęcia, jak i specyfikację techniczną każdego modelu. Zapraszamy do zapoznania się z poszczególnymi propozycjami oraz do kontaktu – telefonicznego, mailowego bądź osobiście, w jednym z naszych oddziałów.